PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ns  |   |  11.03.2017. 19:58

Sto se tice tabanja staza, bili smo prosle nedelje gore, utisak je da tabaju svaki drugi dan onako kako treba, jer jedan dan su staze vrhunski upeglane, a sutradan vec u pola 10 je Duboka u hupserima, Mali Karaman u 11 u hupserima itd... A te nedelje nije bilo snega...

2+3 = (malim slovima)