infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nemanja kop |
|
11.03.2017. 12:31
Danas skijanje uzas zbog magle nevidis prst pred okom ,sto se tice snega ove godine nije ga bilo ovoliko siguro ,da ce se skijati jos mesec dana sigurno oce ,ja nepamtim kad mi je ispred stana u vikend naselju kod zoneda bilo oko 20cm snega ispred praga tako da kad zagazim skoro mi cela pancerica udje u sneg ,ja volim skijanje po sumi tako da je to bilo danas extra sto se ti r staza sredjene su ali maglu nikad nisam video ovoliku svih ovih godina sto dolazim npr gore na izlazu na pancic vidite onu kucicu i celu tu konstrukciju tek bukvalno kada ustajete sa zice ..neko je pitao za lance moj odg je da netrebaju jel snega ima tek tek na putu mada sam video na par auta da su stavljeni ..svako dobro
2+3 = (malim slovima)