PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  11.03.2017. 11:29

SRBOBRAN-
Itekako ima računa doći na Kop naredne sedmice. Snega će biti više nego dovoljno, čak je vrlo verovatno i da dobijemo rekordnu visinu za dosadašnji deo sezone. Tamo krajem sedmice će doći do blagog otopljenja ali to je normalno za ovo doba godine. Veliki pozdrav!:):):)

2+3 = (malim slovima)