PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

skijaskopsrb  |   |  10.03.2017. 22:15

Napokon pravi sneg i pravo zimsko vreme na Kopu. Ono prethodnih dana je sve bilo "na misice". Nocas fini pljuskovi snega, vetar, temperatura vise nego dovoljna za pustanje topova da se stvori dodatna kolicina snega i time otkolone sve dileme o nastavku skijaske sezone. Ocekujem da do sutra bude izmedju 60-65cm snega!Pozdrav za sve drage infokopce!!! :)

2+3 = (malim slovima)