PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

NS  |   |  09.03.2017. 23:24

Mika ns, ja na žalost ne mogu da idem iako bih jako volela. Ostao je još jedan top ski vikend za ovu sezonu, pa ko zna, možda vreme bude na našoj strani, pa možda i odem :)

2+3 = (malim slovima)