PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ridji  |   |  09.03.2017. 22:12

@SteveG ma kakvi lanci, snega tek nesto malo ima oko Srebrnca.

Inače danas mislim da je izgledalo lepse na kamerama nego sto su staze bile perfektne, bilo je lepo skijanje do 11 i posle od 3

2+3 = (malim slovima)