PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Peja  |   |  09.03.2017. 17:16

SteveG
Ja mislim da ti malo zezas. Naravno da trebaju lanci zar nisi procitao da su putevi neprohodni i delimicno u prekidu. Odgovorio sam ti u istom tonu.
Kakvi lanci i katanci kad je snezna granica bila na 1500 m.

2+3 = (malim slovima)