infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Panteli |
|
08.03.2017. 23:22
@Pitanje...Nisam u vezi sa skijalištima, ali sam danas na Kopaoniku pokušavao da skijam. Evo u produžetku video odgovora zašto nisu radile neke žice danas:https://m.youtube.com/watch?v=pzZdDZKBNGQP.S. Juče u sred dana sneg, magla i vetar. Korpa sa nas troje se blago do jako ljuljala pred izlaskom na Pančiću. Jeeeedva sišli niz 4B po užasnoj magli uz sneg koji boli po licu. 20 minuta kasnije popeli se na Pančić uz fenomenalno sunce i plavo nebo bez oblačka. Jeste bilo vetra ali su promene nagle i ekstremne. Jednom rečju:PLANINA
2+3 = (malim slovima)