PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

nina  |   |  08.03.2017. 19:20

Sneg je padao veci deo dana.snega ima dovoljno, ali je.mokar..bice sporije za skijanje.magla ogromna.danas ko je mogao da skija svaka cast. Put je cist iz oba pravca.

2+3 = (malim slovima)