PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mika ns  |   |  08.03.2017. 14:21

DejanVR . Nadam se i ja da će neko hteti . Od sledeće sezone , konačno ću i ja ispuniti veliku želju , sa porodicom na Kop !!! Bebac za koji dan pini godinu pa ćemo svi naredne godine :)

2+3 = (malim slovima)