PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stefan21  |   |  08.03.2017. 08:20

Uz ovaj sneg danas i prekosutra, ako bude minus po prognozi narednih dana, kao sto je najavljen, i ako budu uslovi za osnezavanje, eto nama dobrog skijanja do kraja marta najmanje.
Pozdrav.:)

2+3 = (malim slovima)