PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

maksim  |   |  07.03.2017. 16:41

Slabo je napadalo danas, negde mozda par cm.
Staze danas slabije pripremljene, ne znam razlog, ali skijanje opet zadovoljavajuce. Gobelja je pred gasenjem ako ne padne neki jaci sneg, ostale staze se drze.

2+3 = (malim slovima)