PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  04.03.2017. 11:59

Gobelje rade pod 1 pod 2 takmicenje je na gobelji relej cini mi se tako da vamo mozes da skijas kolko oces pod 3 sledece nedeje zasiguran sneg tako da ce se jos skijati na gobeljama hvala

2+3 = (malim slovima)