PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mare Ns  |   |  03.03.2017. 21:59

Bravo Igi pravo pitanje? Negde oko 12 :30h Duboka Crvena bude sve izrovarena i hupseri previse dole ljudi padaju nemoze se skijati zasto nezatvore na pola sata i ispeglaju ?
Sneg dolazi oko 7.03 u vecim kolicinama to vec i znamo ..😉

2+3 = (malim slovima)