PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

milan Kop  |   |  01.03.2017. 23:19

Lepo je napadalo ....Bice sutra top skijanje ...Minus je nocas hladan vetar duva neki....Ocekujem do nedeje lepo skijanje ...Danas sam preskocio bila magla i sneg ...Inace svw staze rade ...Od 9-13 top skijanje posle ustaju ludaci da voze po hupserima i kacamaku....:-)

2+3 = (malim slovima)