PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

maksim  |   |  01.03.2017. 12:29

Definitivno se omasilo sa osnezavanjem, kao sto neko rece.. Morao je onaj januar da se iskoristi bolje, ali oni vec godinama imaju od 10-35cm na stazi, steta stvarno..

2+3 = (malim slovima)