PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mmarko  |   |  01.03.2017. 12:23

Nije ovo ništa strašno, prošle godine sam bio za Sretenje 7 dana, 3 dana je bilo + 15, i skijalo se svaki dan. Dolazim u nedelju 5-og marta i radujem se skijanju. Neće biti kao kada je 100 cm snega, ali dobro, tako je kako je. Kopu nedostaje tih 500 - 600 m visine, nažalost. Ne mogu da kritikujem SS vezano za topove jer ne poznajem dovoljno tu materiju. Jedino znam da sam u januaru video u VT 130 cm snega, pada sneg i topovi rade?

2+3 = (malim slovima)