infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Mrcko |
|
01.03.2017. 11:46
Danas krenuh i gledam prognozu nadajuci se da ce biti bolje za nedelju dana. Nemam bas para za trosenje, a sad ko dolazi, a nema od ranije uplacen smestaj, je patoloski zaljubljenik u skijanje. I ja sam isto, ali je razum preovladao i ostadoh kod kuce. Na hupserima znam da skijam, ali da kazem da mi je uzivanje da budem na vodenastim stazama na plus 8 stepeni, bas i nije. Da imam para da dodjem ponovo, dosao bih i danas, ali mozda je bolje sacekati par dana da prolece prodje. Ubo sam onaj produzeni vikend od 27og, cini mi se, kad je bilo najbolje skijanje u poslednjih 5 godina, pa ne bih da kvarim utisak skijajuci po kacamaku i gledajuci u travuljinu.
2+3 = (malim slovima)