PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

nikola654321  |   |  01.03.2017. 10:54

@dex, Ko zna skija i uziva i po blatu. Ja nazalost ne znam da skijam ni po velikim hupserima i drockavom snegu i ne zelim da zaradim povredu, jer ce mi valjati noge za jos neki sport. Znaci samo vama sto znate da skijate je super.

2+3 = (malim slovima)