PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Blackbear  |   |  28.02.2017. 09:26

Vidim visina snega jutros 45 cm, a koliko znam nije padao sneg. Verujem da je slucajna greska u pitanju.
Trenutno jeste prolecno vreme ali KOP ima nezgodnu cud, a to znaci da za noc, pogotovu u Martu moze pasti jako velika kolicina snega, prosle godine se upravo to I desilo. Ja iz visedecenijskog iskustva govorim, da KOP ima jos da kaze na temu skijanja I snega ove sezone! Samo gledajte!
Pozdrav

2+3 = (malim slovima)