infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Blackbear |
|
28.02.2017. 09:26
Vidim visina snega jutros 45 cm, a koliko znam nije padao sneg. Verujem da je slucajna greska u pitanju.Trenutno jeste prolecno vreme ali KOP ima nezgodnu cud, a to znaci da za noc, pogotovu u Martu moze pasti jako velika kolicina snega, prosle godine se upravo to I desilo. Ja iz visedecenijskog iskustva govorim, da KOP ima jos da kaze na temu skijanja I snega ove sezone! Samo gledajte!Pozdrav
2+3 = (malim slovima)