PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Skijas  |   |  28.02.2017. 00:17

Greskom sam zamenio stapove u nekom od ski bifea najverovatnije skituljku u subotu. Uzeo sam jedan pogresan i nisam primetio. Ako je kod nekog stap Leki sa nalepnicom kraljevi cardaci a nedostaje jedan elan i voljan je da vrati tj da zameni, da ne bih morao da platim neka ostavi poruku ovde. Hvala!

2+3 = (malim slovima)