infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
NSalajka |
|
27.02.2017. 18:34
@Drug lektorTo što na sajtu stoji da neka staza ne radi,ne znači da se na toj stazi ne može skijati.U mojoj smeni isto su neke staze bile "u crvenom" pa sam najnormalnije skijao.Primeri: 13b na Gobelji,malo pukla na sredini,obeležili taj deo sa dve ukrštene kapije-staza dobra, staneš samo kod tog dela i prosto ga obiđeš.Na početku 13d označili da staza nije u funkciji a staza odlična, bez kamenja,samo tu i tamo iz snega viri travčica koja ne ometa normalno skijanje.A da ne govorim da je cele nedelje 1c na Sunčanoj označena da nije u funkciji a ja najnormalnije koristio kao vezu hotel Putnik-skijalište.
2+3 = (malim slovima)