PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

fulcrum29  |   |  27.02.2017. 11:54

Kliker
Da u pravu si onda definitivno 2013, lepo sam napisao da nisam siguran koja godina tacno. Nadamo se da ce se obistiniti sledeca nedelja i da ce pasti nesto snega pa da se tradicija jakog marta nastavi.

2+3 = (malim slovima)