PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  27.02.2017. 11:15

Fulcrum29
U poslednjih nekoliko godina na kop je bio najveci sneg u martu.. a da je okolina bila gola cuvene 2012 god. Mislim da si premutovao,jer to je bila cuvena sezona sa najvecim snegom u celoj zemlji. Pozzdrav.

2+3 = (malim slovima)