infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Makarije |
|
27.02.2017. 10:22
Ridji, hvala ti. Gledam accuweather, ali ne znam sta je na njemu optimisticno. Mali sneg sled.nedelje i to je to ili mozda gledam pogresno. Malo su nas protekli martovi razmazili. Ja sam bas ocekivao da ce ovaj da bude pun padavina. Gledajuci prognozu i cim Aca nema euforicne prognoze, govori mi da ce skijanja biti, svakako do aprila, e sad na koliko staza i kakvo skijanje je druga stvar.
2+3 = (malim slovima)