PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Makarije  |   |  27.02.2017. 10:22

Ridji, hvala ti.
Gledam accuweather, ali ne znam sta je na njemu optimisticno. Mali sneg sled.nedelje i to je to ili mozda gledam pogresno.
Malo su nas protekli martovi razmazili. Ja sam bas ocekivao da ce ovaj da bude pun padavina. Gledajuci prognozu i cim Aca nema euforicne prognoze, govori mi da ce skijanja biti, svakako do aprila, e sad na koliko staza i kakvo skijanje je druga stvar.

2+3 = (malim slovima)