PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

fulcrum29  |   |  27.02.2017. 10:20

Vec 5 godine oko 10 marta idem na Kop sa ekipom i do sad je uvek bilo snega u izobilju i radilo je 90% ski centra. Samo je cini mi se 2013(ili 2012 ne mogu da se setim) bila gola okolina ali su glavne staze drzale. Sada dolazim 11 marta i po novijim prognozama mi se cini da ce i tad ako nista drugo biti ok skijanje.

Veliki pozdrav za Acu koji opet donosi lepe vesti! I naravno Kimija da ne zaboravim!

2+3 = (malim slovima)