infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
fulcrum29 |
|
27.02.2017. 10:20
Vec 5 godine oko 10 marta idem na Kop sa ekipom i do sad je uvek bilo snega u izobilju i radilo je 90% ski centra. Samo je cini mi se 2013(ili 2012 ne mogu da se setim) bila gola okolina ali su glavne staze drzale. Sada dolazim 11 marta i po novijim prognozama mi se cini da ce i tad ako nista drugo biti ok skijanje.Veliki pozdrav za Acu koji opet donosi lepe vesti! I naravno Kimija da ne zaboravim!
2+3 = (malim slovima)