PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jasmin  |   |  25.02.2017. 21:32

Sasa Sen, inace moj drugar i zemljak zaboravio je da kaze da tamo nema mnogo kafica i restorana za one koji dolaze da reklamiraju svoju opremu.Tamo je zaista za prave zaljubljenike u ski sportove i prirodu.Puno kondicije i celodnevno uzivanje.poz svima

2+3 = (malim slovima)