infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Drug lektor |
|
25.02.2017. 15:50
Bansko, a ne Banjsko je na 530km od kojih je 400+km autoput. Prednost mu je kolicina padavina i cena smestaja u odnosu na Kopaonik. Da li blizu ili daleko od gondole, dva puta je jeftiniji nego bezobrazluk na Kopu i 90 posto hotela ima spa i polupansion za pare za koje u V.naselju ne mozete da nadjete ni 4krevetni apartman. Nije S.Moric,ali bolje nego Kop.Ne bih da dajem primere i zbog reklame i zbog toga sto vise volim nasu planinu. 12 stepeni je bilo u Banskom, a gore kad digne gondola 12 stepeni nije ni leti. Cene smestaja su mnogo manje i zbog neplanske gradnje i hiperprodukcije. U planu je jos jedna gondola i postoji neki spor u vezi sa ocuvanjem zivotne sredine. Ski pas skuplji na sva tri glavna skijalista u Bugarskoj 20 posto. Borovec nema kvalitet kao Kop i Bansko, ali je malo blize(45 min od Sofije) i ima vise snega i isto nekih 50-60 km staza. Mnogo mirnije. Nikad ne bih u Bugarsku otisao da koliko-toliko znam da ce biti snega, progutao bih dranje za smestaj( u odnosu na standard i uslugu) zarad blizine. Sa zicom iz V.naselja i gondolom iz Brzeca, totalno druga prica. Kop idealan za nas za ove vikende i za porodice kad ima snega.
2+3 = (malim slovima)