PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ikar  |   |  25.02.2017. 15:32

Bio ove godine za Sretenje u Borovecu i na stazama nema tih 100 do 150 cm snega. Na vrhu staze Markujik progledale toliko da niko nije skijao na crnoj i crvenoj. Od tri staze na brdu Jastrebac staza krajnja desno odozgo (Jastrebac 1) takodje progledala i bila za izbegavanje. Tako da tih 100 do 150 cm, kako pišu na zvaničnom sajtu, nije realna vrednost.

2+3 = (malim slovima)