PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Maline  |   |  25.02.2017. 14:01

Iskreno nije mi bitno dap ce biti snega u gradu i pored staze jer opet ja tamo idem da skijam sad su ss malo ugrozili stvar zato sto ne pustaju topove a u minusu je bar malo da poprave pojedine staze


2+3 = (malim slovima)