PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  25.02.2017. 10:02

Nije palo 15cm snega. Ali nisu nam za to krivi meteorolozi,posebno Aca i Kimi. Momcima svaka cast nisu oni madIonicari. Posebno Aco koji nigde nije ni pomenuo kolicinu padavina. Nego najgore je to sto rade ovi iz SS-a . Evo npr.upravo sada mogu da se osnezavaju neke staze. Pa koliko toliko da se spase neke staze. Nerazumem zasto to nerade... zbog ljudi koji treba da dodju ovih dana gore. Ali ne,glavni kolac se uzeo i sad ko sisa ostale..

2+3 = (malim slovima)