PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Liketa  |   |  24.02.2017. 12:27

Danas dosta žičara ne radi zbog jakog vetra, međutim, jutros je bilo odlično skijanje na pančiću i dubokoj, staze su bile sređene i nije bilo gužve do 10. Međutim, kako dosta žica ne radi stvorila se velika gužva u centru i na dubokoj tako da se dosta čeka u redu na žici. Šteta, danas skijanje lošije nego juče, iako je juče i prekjuče bilo toplo staze su se dobro držale i sve žičare radile.

2+3 = (malim slovima)