PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  24.02.2017. 12:15

Cuvaju staze jel je vreme katastrofa ,ima vetra kaze mi drug koji je gore al nista strasno ,dosta staza je puklo i sutra kad padne novi sneg bice to sve opet dobro

2+3 = (malim slovima)