infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Zvezdarac |
|
23.02.2017. 16:12
Danas raspad. Pretoplo. Praktično sve je popustilo do 11h. Ona najgora varijanta, fen vetar i sunce je napravilo kašu - gore čak nego juče. Količina ljudi na stazama nepojmljiva. Takođe i količina idiota koji ne znaju, misle da znaju a neki i znaju da skijaju ali im je svima zajedničko da nemaju obzira ni prema sebi ni prema drugima. BTW, u jatu je i dalje ručak do 16:30 menu od 4 jela + čorba /supa + salata. Ove godine 500 dinara (bilo 470 do prošle godine).
2+3 = (malim slovima)