PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zvezdarac  |   |  23.02.2017. 16:12

Danas raspad. Pretoplo. Praktično sve je popustilo do 11h. Ona najgora varijanta, fen vetar i sunce je napravilo kašu - gore čak nego juče.
Količina ljudi na stazama nepojmljiva. Takođe i količina idiota koji ne znaju, misle da znaju a neki i znaju da skijaju ali im je svima zajedničko da nemaju obzira ni prema sebi ni prema drugima.
BTW, u jatu je i dalje ručak do 16:30 menu od 4 jela + čorba /supa + salata. Ove godine 500 dinara (bilo 470 do prošle godine).

2+3 = (malim slovima)