PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Čumpika  |   |  22.02.2017. 19:13

Poštovani Kopaoničari!
Nakon 30-ak g. s velikim veseljem dolazim na Kop. Možete li mi reći kojim putem je najbolje, kada se skinem sa autoputa na Pojate, doći na Kop? Na nekom forumu sam pročitao da bi trebalo na Stopanju-Vitkovo-Brus, a drugi vele na Kruševac-Žabare-Vitkovo-Brus. Što je bolje, tj običajnije?
Srdačan pozdrav
Čumpika


2+3 = (malim slovima)