PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Spiridon  |   |  22.02.2017. 13:59

Druze bice skijanja do 15og marta sigurno. Verujem da ce uslovi od pon-sre sled.nedelje biti kao danas recimo.
Maknite ovu sugavu kameru parkinga pored Konaka. Sve kamere ulivaju optimizam cak kad je plus, samo tu uvek deluje bljuzgavo i odvratno.

2+3 = (malim slovima)