PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovan76  |   |  21.02.2017. 19:55

Bravo Marko77, bravo Liketa...verovatno ste videli moj post. Molim sve DA PAŽLJIVO SKIJAJU I UŽIVAJU.
Nadam se da će i mart da izgura tradicionalno dobro. Danas je bilo zaista bajokvito.

2+3 = (malim slovima)