PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sotir zvani djubre  |   |  21.02.2017. 14:49

Solenau, napisao je covek dole komentar. Skroluj dole pa vidi, nemoj da ti je muka.
Bolje da se otvori podforum prognoza, pa da nema potrebe da ove ljude koje nisu Nostradamusi pitamo 500 puta dnevno kakvo ce vreme biti kad mi se rodi unukov sin.
Doduse Aco, iako kapiram da nisi carobnjak, ova poslednja prognoza je bila u politickom tonu. Sve si rekao, ali nista rekao nisi. :)
Hvala ti ,svakako, sto pises uopste.

2+3 = (malim slovima)