PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Indijanac  |   |  21.02.2017. 10:45

Nisam hejter ni spekulant, ali sudeci prema ovoj sugavoj prognozi, bice dobro ako sredinom sled.nedelje bude skijanja na svim stazama. A i to sto bude bice kacamak. Mogao bi Gospod da posalje jedno 20cm. Mada, ruku na srce, i pored neobilnih padavina ove zime, januar i februar su bili ekstra za skijanje.
Gledam do subote plus 7, pa subota ujutru neki sneg, to ce biti par centimetara,cisto da zabeli, pa posle ponovo plus 5 do cetvrtka. Gobelja i S.Dolina ce biti upitne,dace Bog da izdrze do sled.padavina.

2+3 = (malim slovima)