infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Jovan76 |
|
20.02.2017. 21:14
Dragi moji, kamikaze ne mogu da se snimaju, jer dolaze s''leđa, jedino da se okrene GoPro naopako. Danas me je tip spucao, ali sam dobro prošao. Bio u trauma centru, snimak pokazao sve ok.Molim sve da obrate pažnju na svoje skijanje...neka su i nabeđeni i početnici i ovakvi i onakvi...razmišljajte da ćete nekog ozbiljno povrediti a i sami sebe.Danas bilo idealno skijanje. Acko, drug moj, veliki pozdrav.
2+3 = (malim slovima)