PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovan76  |   |  20.02.2017. 21:14

Dragi moji, kamikaze ne mogu da se snimaju, jer dolaze s''leđa, jedino da se okrene GoPro naopako. Danas me je tip spucao, ali sam dobro prošao. Bio u trauma centru, snimak pokazao sve ok.
Molim sve da obrate pažnju na svoje skijanje...neka su i nabeđeni i početnici i ovakvi i onakvi...razmišljajte da ćete nekog ozbiljno povrediti a i sami sebe.
Danas bilo idealno skijanje. Acko, drug moj, veliki pozdrav.

2+3 = (malim slovima)