PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mare NS  |   |  17.02.2017. 13:15

Ljudi moji o cemu se ovde prica naravno da ce biti snega za skijanje minimum do kraja marta a mozda i vise nepitajte stalno isto . Pa sad ima na stazama oko 30cm prosle godine u ovo doba bilo je 15 stepeni i opet se skijalo do kraja marta . Ocekuje se sneg za vikend oko 15cm i sigurno skijanje do kraja marta . Pozdrav svim skijasima a posebno Aco i stizem oko 4 marta da uzivam

2+3 = (malim slovima)