infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Novosadjanin |
|
17.02.2017. 12:43
Pozdrav svim posetiocima foruma i skijasima, pratim vec dugo ove diskusije a moje prvo pitanje ce biti upuceno najzahvalnijem coveku ovog dela foruma , Aco mozes li mi reci kakvo vreme mozemo ocekivati u periodu narednog top ski vikenda (23-27 februar). Vidim da snega ima i da ga i najavljuju zanima me pre svega da li ce biti padavina u tom periodu sto iskreno bas ne bih voleo kao i magle. Velikj pozdrav iz Novog Sada svima.
2+3 = (malim slovima)