PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nezgoda  |   |  16.02.2017. 12:35

Nikako mi nije bila namjera da nalazim mane Kopaoniku,jeg ga zaista obožavam a takvih kao ja ima puno,mađutim,očigledno je da tu našu ljubav prema Kopaoniku ljudi iz Skijališta zloupotrebljavaju.Još jednom ponavljam,došla je GS na stazu,odveli me u trauma centar i da se ne ponavljam,procedura u potpunosti ispoštovana.Ovom prilikom pohvaljujem momke iz GS kao i medicinsko osoblje u trauma centru.Tu nemam nikakvih zamjerki.Zna se ko je odgovoran!

2+3 = (malim slovima)