infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nezgoda |
|
16.02.2017. 12:35
Nikako mi nije bila namjera da nalazim mane Kopaoniku,jeg ga zaista obožavam a takvih kao ja ima puno,mađutim,očigledno je da tu našu ljubav prema Kopaoniku ljudi iz Skijališta zloupotrebljavaju.Još jednom ponavljam,došla je GS na stazu,odveli me u trauma centar i da se ne ponavljam,procedura u potpunosti ispoštovana.Ovom prilikom pohvaljujem momke iz GS kao i medicinsko osoblje u trauma centru.Tu nemam nikakvih zamjerki.Zna se ko je odgovoran!
2+3 = (malim slovima)