PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Miljan  |   |  16.02.2017. 12:14

Meni su bez problema vratili novac za neiskoristen ski pas, i nisu mi uzeli ni 10 posto. Problem je sto 90 posto zaposlenih ne znaju da ima ta mogucnost! Dakle vratili mi celu sumu

2+3 = (malim slovima)