PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Janjic  |   |  16.02.2017. 08:24

Ljudi, sta ste se istripovali oko snega, snega ima sasvim dovoljno na stazama a i oko njih, za narednih 15 dana.To sto ce temperatura dva dana biti plus 4-5 to nema nikakve veze.Bio sam u decembru, bilo je +8 i staze nisu mrdnule. Bitno je da bude niska vlaznost, (a bice) i nema brige.A inace, za subotu i nedelju najavljuju sneg. Ko bude na Kopu naredne sedmice, druzimo se :) Borderski pozdrav iz Bajine Baste.

2+3 = (malim slovima)