PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Chkomi  |   |  15.02.2017. 21:16

Skijasi, borderi,
moze izvestaj sa staza...? Kako su se danas drzale staze (do podne, po podne), koje staze se drze bolje, koje losije, na kojim mestima je kritično sa snegom, da li su neke "progledale"...?
Veliki pozdrav svima!

2+3 = (malim slovima)