PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Djolec  |   |  14.02.2017. 20:42

@Kolubara
Ocigledno da je tacno, pise i u novom clanku na sajtu jer se i danas dogodilo slicno. Umesto da se nesreca objavi i da ljudi budu svesni sta se sve moze desiti i da budu oprezni, nekome je vise u interesu da se precuti. Sad ce tek biti veselo za Sretenje kad pola Srbije ode gore...

2+3 = (malim slovima)