PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SkiSki  |   |  14.02.2017. 18:03

@LaBandanjola
Gvozdac, Ledenice, Duboke su ok, ali sa malo vise leda. Gobelje su danas progledale, pa cemo da vidimo da li ce moci da ih oporave do sutra.
@Marko
U pravu si, za poslednje tri nedelje smo imali manje od 5 dana lošijeg vremena. Ostali dani - savršeni. Bilo je dana da je sunčano, temperatura u minusu, bez vetra čak i na Pancicu.

2+3 = (malim slovima)