PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Roske  |   |  14.02.2017. 11:02

Hvala na odgovorima. Vidim da se prognoze već menjaju i da to neće ni biti tako loše kako reče Aca. Nadam se nekoj novoj i pahulji. Idem od Nedelje pa kako god bude😉.

2+3 = (malim slovima)