PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

alexxa  |   |  13.02.2017. 15:14

Kasno će bit iza topove ako se istopi sneg. Svaka dan je dragocen za pravljenje zaliha snega, ako žele da produže sezonu, već sada su staze prilično u lošem stanju, SS ne mrdaju da nešto urade po tom pitanju. Zašto najzad vlada ne dovede na mesto direktora neko stručno lice, a ne po partijske linije???

2+3 = (malim slovima)